"Point and Shoot" ... David Caruso

Duben 2009

13. Caineova výchova / Raising Caine

30. dubna 2009 v 14:03 ♠ 6. série ♠
V Miami se objeví Kyleova matka Julia, která byla manželkou milionáře, jehož právě někdo zavraždil. Chce Kylea zpět a je ochotná udělat cokoliv, aby ho získala...

Detektiva Franka Trippa a poručíka Horatia Cainea povolají do přepychového sídla, aby vyšetřili, kdo zastřelil Billa Winstona, milionáře, filantropa a cestovatele. Billa našla jeho hospodyně v jeho pracovně. Vyšetřovatelům prozradí, že Billova manželka Julia je mimo dům, protože má obchodní jednání - prodává nemovitosti bohatým zájemcům. Horatio zůstane v šoku, když zjistí, že Julia je jeho bývalá láska a matka syna Kylea.

Natalia a Calleigh Duquesneová zkoumají Billovo tělo. Vyvodí závěr, že s vrahem se musel znát, když byl střelen do hrudi. Blízko těla najdou plnící pero - patří právníkovi Larrymu Hopkinsovi. Larry přizná, že byl v domě, protože Bill měl podepsat nějaké listiny. Když uslyšel výstřel, sebral dokumenty, aby prověřil, zda jsou všechny Billovy věci v pořádku. Calleigh ho zadrží.

V laboratoři Eric Delko a Dr. Alexx Woodsová dojdou k závěru, že Bill nemusel stát čelem ke střelci, protože na vázance nejsou žádné stopy krve. Eric usoudí, že Bill si sedl ke stolu, aby podepsal dokumenty a střelec na něj vystřelil zespodu. Alexx však nesouhlasí, nápad, že vrah ležel pod stolem, se jí zdá směšný. Eric jí vysvětlí, že střelec nebyl pod stolem, ale pod podlahou.

Po návratu do Winstonovy rezidence Eric a Natalia zjistí, že klimatizační otvor se nachází přímo pod stolem. Když otvor zkoumají, najde Natalia vlas a krev. Předpokládá, že vrah si odřel hlavu. Krev patří Robovi Masonovi, obchodníkovi, který navštívil Juliin večírek. Ten se přizná, že skutečně byl klimatizaci, ale jen proto, aby tajně odposlouchával Billa a získal nějaké obchodní tipy. Vyšetřovatelům se jeho vysvětlení nezdá, ale Rob nemá na rukách žádné stopy po střelbě.

Eric jde do Larryho kanceláře, aby zadržel dokumenty, které právník odstranil z Billova stolu. Larry tvrdí Horatiovi, že teď jsou již nepodepsané dokumenty neplatné. Po dvou měsících od svatby začal Bill svou manželku podezírat, že je zlatokopka. Když Eric najde na jednom dokumentu šmouhu od rtěnky, uvědomí si, že Julia věděla o tom, že manžel chce změnit závěť v její neprospěch. Podle Horatia jde o silný motiv.

Horatio jde do věznice za Kylem, protože tuší, že tam najde i Julii. Opravdu, navíc Tripp najde v jejím autě zbraň. Julie je okamžitě hlavní podezřelá. Podle otisků na zbrani však vyjde najevo, že jí v rukách nedržela Julie, ale Rob Mason. Calleigh prozkoumá Robův oděv na zbytky střelného prachu a výsledek je pozitivní. Zahnaný do kouta, Rob tvrdí, že ho Julie vydírala, aby zabil jejího manžela. Tým CSI dobře ví, že má jen nepřímé důkazy, což nestačí.

Nastává den, kdy čeká Kylea soudní stání a Horatio zjistí, že korunní svědek zmizel. Soudce Kemp požádá mladíka, aby se rozhodl, který z rodičů se o něj bude starat.
Podaří se Horatiovi dokázat, že Julie je zapletená do vraždy svého manžela dříve, než Kylea ztratí navždy?• PROMO•
RAISING CAINE PROMO PICS - CSI Miami


RAISING CAINE PROMO PICS - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps - CSI Miami

fdretrtyyghfghh

Raising Caine Screen Caps Pg#3 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#3 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#3 - CSI Miami


Raising Caine Screen Caps - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#2 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#2 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#2 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#2 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#2 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#2 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#2 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#2 - CSI Miami


dwsdwererrt

fggggggg

hjghjyiuihghgthyjyuu

dsdfdfdtgrt

gfyhtyutyuyuiui

hjyuujju

hgghjhyu

jhhjyuiu

jhkhjkjkk

gfgfhytyu

fgrdgrtytyt

fertetrty

hgjyjuyuyi

gfhfghgghjhj

Raising Caine Screen Caps Pg#4 - CSI Miami

Raising Caine Screen Caps Pg#4 - CSI Miami

♥♥♥ A Caineův nádherný pohled do kamery !!! ♥♥♥
Raising Caine Screen Caps pg#3 - CSI Miami
<!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = new String('zPblFGtzyaQ9WqtbMJigPeTS31kdP3tABsfndjE4k5v.87'); //--><!]]>


Horatia něco trápí

29. dubna 2009 v 12:11 ♥ David CARUSO ♥
Na první pohled je vidět, že Horatia něco nebo někdo trápí. Má starostlivou tvář- no možná že neni čemu se divit, když se Horatio zničeho nic dozví že má syna... Ale stejně vypadá pořád krásně, mě od něho nic neodradí!14. Nyní můžete zabít nevěstu/You May Now Kill the Bride

28. dubna 2009 v 13:55 ♠ 6. série ♠
Při svatebním obřadu slavné sportovní hvězdy někdo zastřelí jeho snoubenku. Nejdříve se zdá, že to může být čin nějakého fanatického obdivovatele. Vyšetřování vraždy však zavede tým CSI až do striptýzového klubu...

Podrobný popis děje:
Nejnovější případ přivede poručíka Horatia Cainea na pompézní svatbu, na které došlo ke tragedii. V okamžiku, kdy si baseballová hvězda Greg Tanner bral svou snoubenku Susan Alstonovou, nevěstu někdo zabil výstřelem do hlavy. Když se hosté rozutekli křížem-krážem, Groomsovi osobní strážci ho chytli, posadili do auta a ve vysoké rychlosti zmizeli z místa činu. Horatio chce vědět, proč Greg nechal jen tak svou mrtvou nevěstu, proto pošle za jeho limuzínou policajty, aby ho přivezli k výslechu. Zoufalý Tanner vysvětlí, že on a jeho osobní strážci neudělali nic zlého, jen měli obavy, že kulka byla určena jemu, a proto rychle ujeli. Možná střílela nějaká jeho fanatická obdivovatelka, která ho nechtěla vidět ženatého.

Tkáň, kterou našli pod nehty nevěsty patří Kelly Chapmanové, tanečnici v pánském klubu, kde se konaly Tannerovy pánské jízdy. Vyjde najevo, že Tanner patří k pravidelným Kellyininým zákazníkům a často jí platil za různé mimořádné "služby". Eric předpokládá, že Susan se pobila s tanečnicí, když zjistila její vztah se snoubencem. Kelly vysvětlí, že noc před svatbou tancovala na Susaniném soukromém večírku. To vysvětluje, jak se její tkáň mohla dostat pod Susaniny nehty. Podle Kelly možná chtěla Susan zjistit, co k ní Grega přitahuje.

Do pozornosti Calleigh Duquesneové vstoupí nový podezřelý. Zjistí totiž, že diamanty na nevěstině závoji za dva miliony dolarů jsou falešné. Designérka však tvrdí, že když je snoubencům prodávala, byly diamanty pravé. Dokonce se dá závoj vystopovat pomocí GPS signálu. Calleigh se to podaří - závoj se nachází v autě Alana Farrise, Tannerova agenta. Když ho zatknou, Farris tvrdí, že Tanner mu závoj dal, aby splatil své dluhy, ale Calleigh mu nevěří.

Vyšetřování však dostane nový směr, když tým CSI objeví vražednou zbraň pod sedadlem šoféra Tannerovy limuzíny, která vypálila pomocí mobilu. Zatknou Tannerova osobního strážce, ale místo, kde seděl po dobu svatby, mu poskytne alibi - byl příliš daleko od auta, aby mohl spustit přístroj. Chlapík si myslí, že Tanner měl být cílem střelby. S pomocí laseru Calleigh a Eric zrekonstruují úhel, pod kterým se z limuzíny střílelo. Odhalí, že skutečným cílem byla Kelly a Susan se jen náhodou ocitla ve chvíli výstřelu v palebné linii. Při výslechu Kelly prozradí, že zná Tannerovo temné tajemství.
Je možné, že ji chtěli zabít z tohoto důvodu? Jaké tajemství může být také hrozné, že je někdo ochotný zabíjet, aby nevyšlo najevo?Když jde Horda od kadeřníka...

25. dubna 2009 v 14:05 ♥ David CARUSO ♥
... Má to nejstylovější háro v celé Miami, souhlasíte? ☻
Úsměv

23. dubna 2009 v 14:18 ♥ David CARUSO ♥
1. 12. 2003
David Caruso

David Caruso-SGG-031627.jpg

David Caruso-SGG-031592.jpg

David Caruso-SGS-008880.jpg

15. Přepadení / Ambush

20. dubna 2009 v 13:40 ♠ 6. série ♠
Tělo Kathleen Newberryové, korunní svědkyně v případu Horatiova syna, se najde v močálu. Horatio však musí přerušit pátrání, když si ho vyžádají do Brazílie. Mezitím někdo unese Calleigh ...

Podrobný popis děje:

Horatia a jeho tým zavolají do Everglade, kde dva mladíci našli tělo ženy v autě utopeném v močálu. Když vytahují auto z vody, Horatio pozná oběť, je to Kathleen Newberryová - klíčová svědkyně v soudním případě jeho syna Kylea. Horatiova bývalá milenka, Julia Winstonová, zaplatila Kathleen milion dolarů, aby proti Kyleovi nesvědčila. Kathleen byla od tehdy nezvěstná.

Když objeví Juliiny otisky prstů, Horatio jí vyslechne a obviní z vraždy Kathleen. Julie popírá jakoukoliv účast na Kathleeniné smrti. Divý se, proč jí Horatio nevěří. Horatio suše odvětí, že je to proto, neboť dnes ještě neřekla, co by jen jedno pravdivé slovo. Vyšetřovatelé vědí, že oběť měla v autě namontovaný přístroj na placení mýtného, který přesně zaznamenával, kterými mýtnými místy projela. Záznamy z přístroje přivedou Erica a Horatia na parkoviště nákladních aut, kde najdou stopy krve a hadr napuštěný chloroformem. Vrah určitě oběť omámil a potom šoféroval auto až k močálu, kde oběť utopil. Krevní stopy patří zločinci Ronovi Sarisovi . A jak vyjde najevo, Julie se Shadym měli spolu v minulosti čachry. Horatio má podezření, že se spolu stále paktují, a tak zavolá Julii a poví jí o Sarisovi. Julii sice znovu předvolají, ale ona nemá ani nejmenší chuť spolupracovat. Namísto toho, chce využít důkaz o Horatiově účasti na smrti brazilského narkobarona. Když chce za každou cenu utéci před trestním stíháním, Julie se podělila o tyto informace z brazilskými trestními orgány. Tvrdí, že je to jen pro jeho dobro. Když Horatio odchází z laboratoře, na ulici ho zatknou a vydají do Brazílie.

Po příletu do Ria ho vyslýchá sám šéf policie, poručík Braga. Nechce Horatia zavřít, chce jen jeho přiznání. Horatio tvrdí, že se nemá k čemu přiznat. Braga má však pro něj informace. Před odchodem dá Horatiovi zbraň na vlastní ochranu, protože při posledním pobytu v Brazílii si udělal mnoho nepřátel. Je Horatio ve smrtelném nebezpečí?

V tom samém týdnu Calleigh zjistí, že se stala subjektem pomlouvačné kampaně. Po zpracování místa činu v Everglades se vrátí do laboratoře a zjistí, že jí někdo ukradl z fotoaparátu paměťovou kartu. Ryan je přesvědčený, že někdo sabotuje jejich vyšetřování. Některé z ukradených fotografií se posléze objeví na internetu, aby zdiskreditovaly Calleighinu odbornost. Ryan na stránce rozpozná část videotechnologie, kterou obyčejně používá CSI. Je mu jasné, kdo stojí za kampaní - bývalý pracovník CSI Dan Cooper, který nedokáže Calleigh odpustit, že ho z CSI propustili. Ten Calleigh sleduje, nafotí ji a na internetu zveřejní její fotky. V plánu pomsty pokračuje i nadále a zveřejní Calleighino číslo na mobil. Vůbec si neuvědomuje, jak dalekosáhlé následky jeho čin bude mít.

Calleigh pospíchá do města, protože dostala telefonickou informaci o nové stopě v případu Kathleen Newberryové. Zdá se však, že to byla obyčejná past a Calleigh někdo unese...Hordův polo-klek :)

19. dubna 2009 v 14:00 ♥ David CARUSO ♥
Takhle vypadá náš vysněnej hrdina!!! Kdo nesouhlasí, ať to neříká přede mnou!


16. Vysoklá hra / All In

18. dubna 2009 v 12:42 ♠ 6. série ♠
Únosci kriminalistky Calleigh Duquesové jí nutí, aby zakryla důkazy, že se dopustili vraždy. Calleigh však zjistí, že výstřel oběť nezabil. CSI zatím odkrývá čím dál více důkazů o smrti korunní svědkyně...

Podrobný popis děje:
Když Horatia vydali do Brazílie, aby se zodpovídal z následků svého jednání v případu vraždy, po propuštění z policie se Horatio ocitne v obklíčení ozbrojených členů gangu Mala Noche na pusté ulici Ria. Když mu šéf gangu oznámí, že následuje spravedlnost podle Mala Noche, Horatio neváhá a začne bez váhání střílet. Z přestřelky vyjde jako vítěz právě on. Prohlásí, že "spravedlnost podle Mala Noche právě narazila na miamskou spravedlnost," a bez milosti usmrtí i posledního gangstera.

Po návratu do Miami se okamžitě připojí k pátrání po unesené Calleigh a rychle najde její opuštěné auto. Podle analýzy Calleigh uspali chloroformem - jde o stejnou techniku, kterou dostali i Kathleen Newberryovou. Proto předvolají znovu na výslech podezřelého Rona Sarise, ale chlapík popírá, že by se podílel na únosu. Horatio ho varuje, že pokud se cokoliv stane někomu z jeho podřízených, bude to Sarisův poslední týden na světě.

Calleigh se probere z bezvědomí a zjistí, že je v nějakém skladu ve společnosti dvou ozbrojených mužů a jednoho mrtvého - zastřeleného. Únosci jí oznámí, že jí sem dovezli, aby zahladila všechny stopy, které by je mohli spojit se zločinem. Calleigh rychle pochopí, že nemá na výběr. Jak zahlazuje stopy, odhalí, že únosci nemohli mrtvého zastřelit na tomto místě. Když jim vysvětlí, že můžou stále upadnout do podezření z vraždy, pokud se najdou důkazy i někde jinde, posléze je přesvědčí, aby jí odvezli na skutečné místo činu.

Mezitím najde Horatio s týmem v Calleighině autě důkaz, který je zavede do prázdného skladu. Prohledají celou budovu, ale je už pozdě - Calleigh tu už není. Podle nalezené mrtvoly a zjištění, že místo bylo kompletně vyčištěné, dokáže Horatio vyslovit teorii o tom, co se stalo. Následně najdou vodítko, které jim Calleigh zanechala jako tajný kód sestavený z otisků prstů. Ericovi je jasné, že při odchodu ze skladu byla živá, ale Horatio má obavy, že to tak nemusí dlouho zůstat.

Při pitvě najde Alexx další stopu, kterou jim zanechala Calleigh, což je dovede k identifikaci jednoho z únosců - v ráně nenajde Alexx kulku, ale nedopalek cigarety. Podle DNA vyšetřovatelé zjistí, že jde o známého kriminálníka Setha McAdamse, a tak se Horatio a jeho tým vydávají ho hledat na poslední známé adrese. Je to však zbytečné.

Calleigh mezitím dovezou do bytu, kde byla oběť zastřelena, a má vyčistit místo činu ještě jednou. Když zůstane na chvíli sama se slabším z únosců, začne ho přesvědčovat, aby jí pomohl. Potom McAdamsovi tvrdí, že potřebuje další bělidlo a aby poslal partnera koupit ho. Ten si to potom namíří přímo k Horatiovi. McAdamsovi je však podezřelé, že jeho partner je tak dlouho pryč a rozhodne se utéci dřív, než přijdou policajti. Zdá se však, že má pro Calleigh ještě jednu práci, doku s ní nadobro neskončí - chce jí donutit, aby jim pomohla při největší plánované loupeži v Miami. Podaří se Calleigh zanechat stopu, která by Horatiovi pomohla jí osvobodit? ¨

Mám lepší mobil!

18. dubna 2009 v 10:17 ♥ David CARUSO ♥
,,Mám lepší mobil, než ty Franku. Díky Clavovi, který mi dal na účet milion si teď můžu dovolit lepší!"David- pár fotek s Lizou

17. dubna 2009 v 20:15 ♥ David CARUSO ♥

No ten jazyk si ta kráva mohla odpustit...David Caruso-CSH-016296.jpg

David Caruso-CSH-016294.jpg70511y4_caruso_d_b_gr_01_cbb

2. místo v bleskovce! Díky za hlasy!

17. dubna 2009 v 16:12 * * MIX * *
No je to jen díky vám, kdo ste hlasovali, takže... Děkuju!!!

17. Hon na predátora / To Kill a Predator

17. dubna 2009 v 13:17 ♠ 6. série ♠
Podle názoru vyšetřovatelů z týmu CSI vzal někdo spravedlnost do vlastních rukou, když najdou zavražděné dva muže, protože k vraždám došlo vzápětí poté, co muže ukázali v televizním pořadu jako sexuální predátory, pedofily...

Podrobný popis děje:

Horatio a Frank zareagují na zprávu, že právníka Seana Radleyho schválně porazilo rychle jedoucí auto. Povaha zločinu napovídá, že vrah svou oběť znal.

Vyšetřovatelé se dozvědí, že Radley měl přes internet poměr s děvčetem nazývaným Tiffany, ale nechce se jim věřit, že by to mohlo být motivem vraždy. Horatiovi se podaří sejmout z aktovky mrtvého otisk poznávací značky auta, které, jak zjistí, bylo z půjčovny. Zaujme ho fakt, že jen nedávno si z firmy půjčila auto Radleyoho manželka Deborah.

Deborah popírá jakoukoliv souvislost s vraždou, neměla důvod zabít svého manžela. Horatio předpokládá, že motivem mohla být jeho nevěra. Podezření však rychle spadne na 16tiletou dceru Radleyových Hannah, když policie najde auto a uvnitř objeví část jejího šperku. Podle její matky byla Hannah jedinou osobou, která měla přístup ke klíčům od auta. stejně jako její matka i ona tvrdí, že je nevinná.

Případ nabere nové obrátky, když policie dostane informaci, že v kavárně v centru města došlo ke střelbě. Natalia pozná v oběti muže z televizní show Predátoři mezi námi, která přináší portréty pedofilů. Mrtvého muže, Tonyho Massara, přichytili, když na internetu chatoval s Tiffany. Netrvá dlouho a CSI odhalí, že i Radleyho ukázali v televizním pořadu.

Podle Calleigh je to jasné - někdo vzal spravedlnost do vlastních rukou. Je možné, že vraždil člen některé občanské hlídky? Potřebují proto zjistit, koho dalšího má na mušce televizní show. V televizi zjistí, že za Tiffany se ve skutečnosti skrývají vyhledávači, kteří se tímto způsobem pokoušejí chytit pedofily do pasti.

Vyšetřovatelé vyhledají všechny kontakty na chatu, Eric a Ryan najdou nové v autě použitém na zabití Seana Redleyho. Na přístrojové desce je přelepená kontaktní čočka, která možná vypadla vrahovi z oka v okamžiku nárazu. Natalia podle zbytků DNA přijde na překvapivé zjištění - čočka patřila Hannah Radleyové. Tato informace spolu s odhalením, že Hannah dojednávala schůzky s muži po internetu pod přezdívkou Gypsy Girl, nastartuje Horatia, aby děvče okamžitě navštívili.

Hannah se přizná, že vedla vlastní kampaň proti pedofilům, aby nemohli zneužívat děvčata. Ale pod tíhou důkazů se přizná, že otce zabila, neboť ho viděla v televizním pořadu. Zabila však i Tonyho Massara?

Na 2. sérii si budeme muset počkat...

16. dubna 2009 v 15:46 ▼ Kriminálka MIAMI ▼

Nemyslím tim ale datumově, ale časově- a to protože Miami bude začínat sice od prvního dílu 2. série ale zato pěkně v noci- od 30. dubna kolem 0:40

Jakej vůl nám to na něj míří?!

16. dubna 2009 v 11:14 ♥ David CARUSO ♥
Chudák Horatio už moch zase ležet :( On ale určitě zas jenom promluvil a ta pistole tomu chlapíkovi vypadla z rukou. Horatio dokáže v pohodě odzbrojit i očima nebo pohledem ♥♥♥


18. Tunnel Vision

15. dubna 2009 v 13:55 ♠ 6. série ♠
Když se pod autem propadne vozovka, tým vyšetřovatelů zjistí, že se probořil čerstvě kopaný tunel vedoucí přímo k jedné bance. Lupiči však vykradli jen několik bezpečnostních schránek. Proč je nezajímala hotovost? Jakou úlohu v loupeži sehrála mrtvá asistentka bankovního manažera?

Podropbný popis děje:
Horatia Cainea a detektiva Franka Trippa přivolají k dopravní nehodě, při které se auto propadlo do díry pod vozovkou. Předpoklad, že někdo hloubil pod cestou tunel, se za chvíli potvrdí. Navíc zjistí, že čerstvě kopaný tunel vede přímo k bance Dade Mutual. Podle Horatia musel být šofér z auta zainteresovaný do loupeže. Když zkoumají, najdou v něm mrtvou ženu. Horatio rychle zjistí, že žena se nezabila při spadnutí tunelu, ale někdo jí zastřelil.

Eric se spojí s manažerem banky, který mrtvou identifikuje jako svou asistentku Lori Stoltzovou. Zdá se, že Lori byla poslední osobou, která se pohybovala v tunelu. Horatio a Eric v bankovním trezoru zjistí, že cílem lupičů se stalo jen několik bezpečnostních schránek. Když Eric spolu s Ryanem hledají na schránkách otisky prstů, okamžitě se objeví první jasný podezřelý - drogový boss Carlos Santiago. Předvedou ho na výslech, ale Carlos tvrdí, že je nevinný, protože bankovní loupeže nejsou jeho parketa. Následně se potvrdí, že jedna z rozbitých schránek byla i jeho, a proto na ní byly otisky. Carlos však odmítne vypovědět, co mu lupiči ukradli.

Calleigh a Natalii se mezitím podaří nalézt vchod do tunelu - přímo v budově společnosti na výrobu džusů Amanda's Orchards. Následně se jim podaří nalézt i spojení mezi Lori a majitelem firmy Charlesem Brightonem. Charles přizná, že je to pravda, s Lori chodil.

Calleigh analyzuje výbušniny, které lupiči použili na otevření schránek. Použité materiály něco Ryanovi připomenou. Vzpomene si, že když dělal policejního potápěče, pracoval na případu, při kterém zloději použili stejně připravené bomby. Ryan navštíví jednoho ze zlodějů, Freddieho Mayse, který se přizná k loupeži v bance. Rázně však popírá, že by zastřelil Lori. Přizná, že nebyl sám, Lori mimo něj najala i jiného muže, Dana Kirklanda.

V Danově domě najdou některé z ukradených věcí a Horatio má z pekla štěstí při analýze záznamu z videokamery, kterou našli. Ryan odhalí, že Carlos měl pohlavní styk s tajemnou partnerkou. Zjistí, že jde o Amandu Brightonovou, Charlesovu dceru. Eric teoretizuje, že Carlos možná svou bývalou milenku vydíral. Podezření vůči Amandě narůstá. Její auto najdou v blízkosti stavby. Je možné, že tam odhodila vražednou zbraň? Následně se podaří zbraň nalézt. Jaké je však jejich překvapení, když zjistí identitu pravého vlastníka...
Zažalovaný Caruso

14. dubna 2009 v 14:52 ♥ David CARUSO ♥

Los Angeles - Bývalá přítelkyně známého seriálového herce Davida Carusa se soudně domáhá domu a náhrady 1,2 milionu dolarů (asi 20,5 milionu korun). Tvrdí, že jí tyto věci hvězda seriálu Kriminálka Miami slíbila. Uvedla to dnes agentura AP.

Liza Marquezová zažalovala Carusa ve čtvrtek u soudu v Los Angeles. Tvrdí, že jí slíbil podporu i po rozpadu jejich téměř čtyřletého vztahu.
Marquezová popisuje v žalobě Carusa jako sobeckého a žárlivého muže a špatného otce. Soudní zpráva tvrdí, že Caruso ukončil vztah v říjnu 2007, dva dny poté, co Marquezová porodila jejich druhé dítě.
Carusův právník Stephen Kolodny prohlásil, že žaloba je plná "falešných tvrzení" a podle všeho má být odplatou za hercovu snahu změnit způsob opatrovnictví jejich dětí.