"Point and Shoot" ... David Caruso

Březen 2009

Horatio v laborce- nové fotky z neodvysílané řady

31. března 2009 v 13:11 ♥ David CARUSO ♥
Horatio tady jenom potvrzuje, že práci i s tou nejmodernější technikou hravě zvládá a žádnému zločinu tak nikdy nedá šanci!


Horatio s Cathrin z Las Vegas

30. března 2009 v 10:30 ♥ David CARUSO ♥
Docela by se ksobě hodili, přišlo mi že se jí v tom společnym díle Horda dost dvořil.. No ale Horda mi na ní přijde ňákej mladej, nevim.Cenu The Soup Awards 2009 získal David Caruso!

29. března 2009 v 0:22 ♥ David CARUSO ♥
Dave při předávání ceny The Soup Awards 09 (polívková cena v překladu :D přímo před jeho policejní budovou. No zasloží si to, předvádí ty nelepší výkony!

Horda a Speedle

28. března 2009 v 16:55 ▼ Kriminálka MIAMI ▼
Klikni pro zavření obrázku, klikni a táhni pro přesunutí. Použij šipky pro další a předchozí.

Davča má krásnej úsměv !!
Návrat do minulosti- DC + Amina

26. března 2009 v 0:42 ♥ David CARUSO ♥
Tohle je minulost, jak to má David s Aminou teď se neúprostně snažim zjistit, ale tím, že si David dobře skrývá své soukromí, je to o hodně těžší. Takže to chce hodně trpělivosti...

David Caruso präsentiert seine neue Freundin Amina - im Oktober bekam seine Ex das 2. Kind von ihm
David Carusos Stalkerin wird nun weltweit gesucht - hier mit seiner Freundin Amina in Beverly Hills

Dave na své herecké židli

25. března 2009 v 10:41 ♥ David CARUSO ♥
Bohužel je to zezadu .. :D

Dave: K U K !!!

24. března 2009 v 10:38 ♥ David CARUSO ♥
Jak vidíte u Davčova boku něčí ruku, tak se nelekejte to se s nim fotí ještě Yelina, využívaj tak svojí pauzu.


Když se kontroluje zbraň

22. března 2009 v 10:27 ♥ David CARUSO ♥
Občas se může zatoulat, že jo? Člověk nikdy neví, ale Horda to má vždy pod kontrolou!!Všechny díly Kriminálky Miami

20. března 2009 v 15:28 ▼ Kriminálka MIAMI ▼
Všechny odvysílané česky nadabované díly můžete vidět na této adrese:

alt
Jenom se nezapomeňte zaregistrovat, pokud ještě nejste.

☺ Krásný foto měsíce ☺

20. března 2009 v 10:21 Fotka měsíce
Nádhernej obličej a ten úžo výraz, takhle kdyby se na mě jednou podíval naživo!! To bych se neovládla ... ♥


Horatio - jeho super vzhled

19. března 2009 v 10:38 ♥ David CARUSO ♥
Nemůžu si pomoct- já ho miluju...


Popis jak Horatio zinscenoval svou smrt

18. března 2009 v 17:03 ↓ CSI: články ↓
Tak tady je popsaný celý díl, jak Horatio šikovně "nahrál" svou smrt.

Na soukromém letišti leží bez známek života poručík Horatio Caine. Jeho tělo ve vaku na mrtvoly dá naložit Ryan Wolfe do pohřební dodávky. Na místo činu přijdou Calleigh Duquesneová a Eric Delko. Jsou maximálně rozrušení a požadují přesný popis situace. Ryan je přesvědčí, že přišel pozdě a našel už Horatia mrtvého.

Calleigh se sice diví, jak se Ryan dostal tak rychle na místo činu, ale je přesvědčená, že jejich šéfa dostal některý z jeho nepřátel. Zapřísáhne se, že vraha dostanou. Eric si chce v márnici prohlédnout Cainovo tělo. Pomalu stáhne přikrývku, ale leží před ním neznámá žena. Koroner mu tvrdí, že tělo si převzal federální agent, ale nemůže si vzpomenout na jeho jméno.

Podle Franka Trippa přesně v čase střelby na letišti odletělo do Portorika soukromé letadlo, na jehož palubě měla být Julia a Kyle, ale teď nejsou po letadle žádné stopy. Natalia spolu s Ericem prohledávají místo činu. Najdou částečný otisk nohy a skvrnu jiné krve než Horatiovy. Eric zatím úporně přemýšlí o Ryanovi, který byl podle něj příliš brzy na místě vraždy. Natalia jeho podezření nesdílí.

V laboratoři zkoumá krev, co našli na místě činu. Přijde k překvapivému zjištění - patří kriminálníkovi, kterého zabili předcházející den ve vězení. Myslí si, že někdo, kdo vstoupil do zločincovy krve se náhodou ocitl i na místě Horatiovy vraždy. O něco později se v jejich hledáčku ocitne nedávno propuštěný trestanec Miguel Diaz. Jeho otisk nohy se shoduje s tím, který našli na cestě, a na podrážce bot najdou skvrny od krve. Eric je přesvědčený, že Diaz spolupracuje s Juanem Ortegem. Diaz popírá, že by zabil Horatia, i když byl v blízkosti místa činu a zaslechl střelbu. Šel za zvukem a jen vyfotil telefonem mrtvé Horatiovo tělo a poslal MMS Ortegovi.

Eric a Calleigh jsou čím dál tím víc přesvědčeni o tom, že na celé Horatiově smrti něco nesedí. Calleigh chce zjistit, který agent si vzal poručíkovo tělo a kam ho dal odvézt. Zjistí, že to byl agent Evan Caldwell. Na jeho PDA najdou odkaz - Je konec. Kdo ho poslal? Eric zjistí, že to byl Ryan. Ten tvrdí, že jen plnil Horatiovy příkazy. Až nyní prozradí, že Horatiovu smrt zinscenovali spolu s agentem Caldwellem, protože Horatio chce dostat Rona Sarise...