"Point and Shoot" ... David Caruso

Prosinec 2008

Silvestr !!!

31. prosince 2008 v 4:55 * * MIX * *
Hezkýho Silvestra a šťastný Nový rok !! :D


Postřelený David

29. prosince 2008 v 3:09 ♥ David CARUSO ♥
Tedy spíš Jimmy, kterého David jen ztvárňuje ve filmu Polibek smrti.


Catherine a Horatio ?

28. prosince 2008 v 10:21 ♥ David CARUSO ♥
Jo...ale jen jako kolegové- párkrát spolu hráli :David a jeho ,,intimní chvilky "

28. prosince 2008 v 5:45 ♥ David CARUSO ♥
To bych do něj neřekla ..David- úsměv s mikrofonem

26. prosince 2008 v 2:46 ♥ David CARUSO ♥
Zajímalo by mě, co hezkýho říkal.


Veselé Vánoce !!!

24. prosince 2008 v 4:15 * * MIX * *
Chtěla jsem na dnešní Štědrý den sehnat nějakou hezkou fotku s Horďasem jako dárek pro Vás a taky Vám chci popřát krásné Vánoční svátky a hezký Nový rok. Nakonec Vám chci poděkovat za trpělivost a návštěvnost na tomto blogu. Takže Veselé Vánoce a šťastný Nový rok.
Teď už jenom, aby nám příští rok nepřestali dávat Miami a já budu spokojená :)
Háro dvakrát jinak

23. prosince 2008 v 0:02 ♥ David CARUSO ♥
Myslim si, že takhle by měl chodit víc na veřejnosti :D sluší mu to


Horatio- tajemný muž ?

22. prosince 2008 v 0:01 ♥ David CARUSO ♥
tajemný muž- krásný muž, aspoň tak bych to nazvala...


Gwen Stefani, Caruso a Amina Islam

20. prosince 2008 v 15:21 ♥ David CARUSO ♥
Na tomhle videu můžete shlédnout celebrity jak si jezdí nakupovat dýně nezbytné k Halloweenu. Ze začátku je tam Gwen Stefani, pak se ale kameramani začnou zajímat o dalšího známého herce a to na šeho Dejva. Drží Antonyho a nese ho do svého stříbrného mercedesu, kde ještě stíhá odpovídat na otázky lidí za kamerou.


V dalších záběrech je David a nakupuje, následně nakládá do auta a pro naší smůlu tam nevidíme jen dýně a Anthonyho v sedačce, ale taky Aminu, která na něj ještě (myslí si že tím zaujme) troubí. No už sem si myslela, že konečně dostal rozum a nechal jí bejt, ale opak je bohužel pravdou. :(

Tohle musíte vidět !!!

19. prosince 2008 v 19:39 ♥ David CARUSO ♥
Tohle vážně musíte vidět!! podařilo se mi najít video, jak Davida pronásledují ve Francii paparrazi!! Mrkněte se na tuhle stránku a sledujte jak Dejvid rozdává podpisy, úsměvy, společná fota a pusy- než ho ale začnou pořádně štvát místní média !!!


Na tomhle druhém videu můžete vidět, jak david vychází z francouzského hotelu Le Meurice :Štramák Horda

19. prosince 2008 v 18:58 ♥ David CARUSO ♥
Ten výraz :))


Dejvův smile

17. prosince 2008 v 0:17 ♥ David CARUSO ♥
Aneb zuby ven!!

16. Rozvrácená rodina

16. prosince 2008 v 10:34 ♣ 5. série ♣
(Broken Home)
Co začalo jako obyčejné hlídání malého dítěte, skončilo pro Heather Crowleyovou jako tragédie. Těla obou jejích rodičů byla nalezena u domu, kde hlídala Justina Montava. Otec Edward podlehl smrtelnému zranění hlavy, matka Kimberley byla zabita grilovací vidličkou. Kde jsou Justinovi rodiče, nikdo neví. Otisky na okně domu zavedou policisty k dr. Miku Laskerovi. Ten však tvrdí, že šel kolem domu, aby si vyzvedl nářadí, které panu Montavovi půjčil, ale odešel, když oknem viděl, že má Heather v domě přítele. Heather to však vehementně popírá. Objeví se ale Montavovi s tím, že byli na posledním večírku omámeni. Analýza jejich skleniček to potvrdí. Když se CSI dozví, že Lasker byl rovněž na večírku, znovu ho začnou podezírat...Přeložený článek z 30.11.

15. prosince 2008 v 0:23 ♥ David CARUSO ♥

Vkládám sem ještě jednou už zmíněný článek z listopadu přeložený od Reny, který mockrát DĚKUJU :)


Carusova ex opouští hnízdečko lásky,aby udělala místo pro nové děvče
Ven starou,dovnitř novou lásku - dívky Davida Carusa které se vystřídaly v jeho životě, si podávají dveře a nová láska dobyla území - říká zdroj.
CSI: Miami star si nastěhoval úžasnou herečku Aminu Islam - která je o polovinu mladší než on - dovnitř jeho rezidence Sherman Oaks,California, říká zdroj zasvěceně.
Je to tatáž budova, kterou David sdílel s jeho ex-přítelkyní Lizou Marquez, matkou jeho dvou dětí, říká zdroj.
Carusův milostný život byl dostatečně bouřlivý, aby dělal komukoli hlavu, hlavně však vytáčel jeho třetí manželku. Bývalý záletník žil s Margaret Buckley, mladší o 13 let, v manželství podal žádost o rozvod v únoru 2005 po 9 letech soužití.
Během pár týdnů od rozvodu Caruso, 52 let, začal chodit s Lizou, instruktorkou jógy v Miami, o 14 let mladší. Ona mu porodila syna Marqueze Antonia v září téhož roku.
Páreček byl šťastný než byla Liza podruhé těhotná - Caruso ji krutě odkopl dříve než porodila jejich dceru Palomu, v říjnu 2007.
Čas od času byl vídán s vedoucí pracovnicí pracující pro Club Casa Casuarina, dříve Versace mansion, v Miami Beach, říká zdroj.
Poté co románek vyšuměl, on se smířil s Lizou zkraje tohoto roku, a byl viděn jak tráví spousty času v Sherman Oaks, v jeho domově, kde Liza s dětmi stále zůstává.
Ale zrzavý Casanova ztratil hlavu pro Aminu - a oni spolu začali randit od května, sděluje zdroj.
Pak David přestěhoval Lizu a děti z jeho rezidence Sherman Oaks do jiné v San Fernando Valley, podotýká zdroj.
Očití svědci v tyto dny spatřili Aminu a Davida procházet se v okolí, drželi se za ruce nebo ji David objímal a vášnivě líbal na veřejnosti.
Poslední dobou se procházejí i s roční Palomou, říká zdroj. Ačkoli je Liza její matka, tak přísahám, že Amina působila jako Palomina mamča, protože oni vypadali jako skutečně šťastná rodinka, říká zdroj. Caruso, který má pověst jako náročná hvězda v jeho CBS show, se oženil s první manželkou Sherry Maugans v r.1979 a rozvedl se s ní čtyři roky poté. Jeho druhý sňatek s Rachel Ticotin v r.1983 trval šest let - z něj má dceru Gretu, nyní 24let.
Herec byl později žalován o 4 miliony dolarů výživného jeho ex-přítelkyní Paris Papiro poté, kdy jejich čtyřletý vztah skončil v r.1994.
David měl úplně rozvrácený milostný život, ale nyní je zjevně zblázněný do Aminy, tvrdí zdroj.
Ona sice ještě nenosí blyštivý prstýnek - ale kdo ví co jí přinese zítřek?
David má slabost pro tmavovlásky a mnohem mladší ženy, a Amina to vše splňuje.
Avšak, jak varuje zdroj, Amina si sice může myslet, že vyhrála životní jackpot s Davidem, ale věrnost nebyla nikdy jeho silnou stránkou.