"Point and Shoot" ... David Caruso

Listopad 2008Horda a jeho tým opět STARTUJE každý den !!!

29. listopadu 2008 v 15:08 CSI: E X T R A
Na tuhle chvíli sem se nemohla dočkat- zjistila sem, že už od čtvrtka bude Nova opakovat 3. řadu Hordy a jeho týmu :) Takže ho uvidíme znovu každý všední den a v ůterý dokonce dvakrát ♥♥♥
Takže si ho nikdo nenechte ujít!!!

CSI: Miami

15. Živá mrtvola

29. listopadu 2008 v 0:39 ♣ 1. série ♣
(Dead Woman Walking)

Narkoman, který byl nalezen mrtvý na ulici, začne v laboratoři vykazovat známky radioaktivního ozáření. Pravděpodobně přepadl člověka, který nesl injekční stříkačky naplněné radiofarmaky, a obsah jedné z nich si aplikoval. Následně ho přepadený v sebeobraně zabil. Tužka, kterou má oběť u sebe, nese jméno B. Kingové, veřejné obhájkyně. Díky dozimetru hned po příchodu do jejího bytu kriminalisté odhalí, že je její organismus kontaminován. Byla otrávena radioaktivním jódem 131, který jí někdo vstříknul do pomerančového džusu. Další dny se nesou ve znamení hledání jejího vraha (a současně vraha narkomana) a jsou zároveň i bojem o čas. Kingové zbývá týden života. Vrahem ale není ani majitel firmy, na níž chtěla Kingová vysoudit 128 milionů, ani rozzlobený otec dítěte, kterého zastupovala v soudním sporu vůči jiné firmě a který jí poslal výhružný dopis….Horatiovo ohlédnutí za...

28. listopadu 2008 v 0:23 ♥ David CARUSO ♥
HORATIOVO ohlédnutí za... TO nechám na VÁS :)
Na koho nebo na co se nám Horďásek zadíval ??

Zajímavá tapetka

27. listopadu 2008 v 0:20 ♥ David CARUSO ♥
Jo Horda to je borec :)

Při přebírání ceny a projevu

25. listopadu 2008 v 16:28 ♥ David CARUSO ♥
Ten motýlek :) Vážně borec :)

,,Na zdraví! "

25. listopadu 2008 v 0:26 ♥ David CARUSO ♥
,,Připijme si na Horatia Caina ale hlavně na mě, protože já sem ten Best !!!"Staré foto s exmanželkou

23. listopadu 2008 v 10:21 ♥ David CARUSO ♥
Na co tak zírá?? To by mě teda dost zajímalo.. No možná to byla jenom ňáká momentka zrovna když si chtěl zívnout :)

Horatiovi nedůvěřivé oči

23. listopadu 2008 v 0:11 ♥ David CARUSO ♥
Na jeho pohledu je vidět, že mu buď někdo lže do očí, a nebo prostě nemá svůj den- myslim, že platí to první.. :)
Ale OČI má nádherný !!!


Kráásný Horďas :)

22. listopadu 2008 v 0:04 ♥ David CARUSO ♥
Nemá chybu ! ! !Foto z dílu Nečekané napadení

21. listopadu 2008 v 16:16 ♥ David CARUSO ♥
ÁÁÁÁááá!!! To byl žůžo díl- Horda tam byl skoro pořád!! Nemohla sem se vynadívat ♥♥♥

Hummer a jeho úpravy

21. listopadu 2008 v 0:40 ▼ Kriminálka MIAMI ▼
Hummer před úpravou...
A takhle už vypadá speciálně udělaný :)

16. Nekalá konkurence

20. listopadu 2008 v 0:18 ♣ 1. série ♣
(Evidence of Things Unseen)

V kabince peepshow umírá na dvě bodné rány skrze překližkové dveře muž. Podle zvířecích chlupů je identifikován jako pracovník zoologické zahrady, původem z Ruska. Vyšetřovatelé prostřednictvím jeho bratra zjišťují, že si ho někdo najal na vydírání. Šlo o majitele zoologické zahrady, který se jako voyer účastnil dovádění pasáka a jeho manželky-prostitutky na hausbótu a sám se stal obětí vydírání z jejich strany. Ve chvíli, kdy umírá jak prostitutka, tak i pasák, je logicky hlavním podezřelým. Obezřetný Horatio se však nenechá zmást a zjišťuje, že skutečným vrahem byl někdo jiný.

17. Služebná

19. listopadu 2008 v 0:08 ♣ 1. série ♣
(Simple Man)


Pár minut před tím, než má Horatio vypovídat u soudu v případě vraždy hispánské služky, se dozvídá, že došlo k další podobné vraždě. Ovšem v okamžiku, kdy domnělý pachatel, podnikatel Escalante, již seděl ve vyšetřovací vazbě. Horatio opouští soudní síň a pouští se do vyšetřování. Jeho týmu se podaří najít vražednou zbraň a prokázat, že tato pistole ráže devět sprovodila ze světa i první oběť. Systematická, ale tentokrát i nesmírně rychlá práce kriminalistů odhaluje, že vrahové byli dva. Prvním byl skutečně Escalante, tím druhým pak tajemník jeho ženy, která si - coby radní opětně kandidující do svého úřadu - nemohla dovolit skandál v rodině. Proto měl tajemník za úkol zlikvidovat naprosto stejným způsobem velmi podobnou oběť, aby byl Escalante z obliga. Místo jednoho pachatele nakonec končí před soudem dva.
17. Letadlo plné peněz

18. listopadu 2008 v 14:30 ♣ 3. série ♣

(Money Plane)
V luxusní čtvrti spadne letadlo, z kterého se vysypou pytle s penězi. Majitel tvrdí, že šlo o převoz jedné a čtvrt miliardy dolarů a pokud peníze včas nedoručí, několik bank v Atlantě se položí. Pilot havarovaného letadla mluví o zeleném záblesku a Horatio nabývá podezření, že letadlo sestřelil někdo laserem. V troskách letadla se také najde mrtvola dívky, jejíž ohledání ukáže, že byla naložena do letadla již mrtvá a před vraždou měla v očích kontaktní čočky. Stopy vedou k rodině z horních deseti tisíc, která si však nepřeje provést pitvu. CSI tedy přistoupí k provedení virtuání pitvy a ta odhalí, že se Keithlin utopila.


"Save Us All"

18. listopadu 2008 v 0:05 ▼ Kriminálka MIAMI ▼
Vzpomínáte?? - Krásná písnička z Miami- z dílu Kořist, jak si horatio prohlíží nějaký papíry z New Yourku kvůli Jennifer Willsnové.. Boží!!