"Point and Shoot" ... David Caruso

Říjen 2008

Když byl Dave ještě s Aminou

31. října 2008 v 23:30 ♥ David CARUSO ♥
Moc si jí v tu dobu nevšímal- dobře dělal!!!! :D

Na tý poslední fotce je krapet načuřenej- asi ho nasrala Amina- kravina :D
Ještě, že už jí dal sbohem ...

V Hummeru

31. října 2008 v 15:15 ♥ David CARUSO ♥
Boží!! ☻

Dejv bude v PÁTEK na PRIMĚ !!!

31. října 2008 v 13:50 ♥ David CARUSO ♥
POZOR !!! Příští týden bude nabytý Dejvidem CARUSEM!!! Uvidíme ho jednkaj v naše milované úterý v Kriminálce Miami, ale taky hned v pátek 7. 11. ve 21:20 na PRIMĚ ve filmu ŽIVOTNÍ ZKOUŠKA !!!

David Caruso

Když je unesen Američan pracující v Jižní Americe, najímá jeho manželka speciálního agenta přes únosy a výkupné a společně začnou pracovat na jeho záchraně...

Hrají: Meg Ryanová, Russell Crowe, David Morse, Pamela Reedová, David Caruso, Anthony Heald, Stanley Anderson, Gottfried John, Alun Armstrong, Margo Martindaleová, Michael Byrne, Zbigniew Zamachowski a další.


Já sem ten film viděla v pravým znění, myslím si, že Polibek smrti je lepší, ale vždycky, když se tam v ňáký scénce objevil Davča, byla sem pryč... jako dycky.. :)



Takže se nezapomeňte dívat příští pátek na našeho oblíbence!!

Hezký Halloween !!

31. října 2008 v 0:33 ▼ Kriminálka MIAMI ▼
Tak dneska už je Halloween, jestlipak si Dave pěkně vydlabal dýně ... Já už jí mám před domem.
Takže všem Vám přeju hezkýho Halloweena a tady jsou dva hezký obrázeky- doufám, že Vám udělají radost :)


HC- tohle je jeho město

30. října 2008 v 15:11 ♥ David CARUSO ♥
,,Vítejte v Miami"

11. Nečekané napadení

30. října 2008 v 0:50 ♣ 5. série ♣


Probíhá soudní řízení státu Florida proti Sonye Barak alias Sonye Moretě, která je obviněna z pokusu vyhodit do povětří jadernou elektrárnu a z únosu členů Kinkellovy rodiny. Jedním ze svědků je i Horatio, který musí připustit, že nakonec Sonyiny informace přispěly k nalezení rodiny, i když to bylo výměnou za snížení trestu. Je stanovena kauce za propuštění na jeden milión dolarů, což má Kinkella Horatiovi velmi za zlé. Navíc je přímo před budovou soudu zastřelen obhájce Sonyi, Tanninger. Majitelem auta, ze kterého se střílelo, je Craig Edwards, který se vzápětí i přiznává ke střelbě a jehož zastupuje Larry Fremont. Sonya zmizela v Tanningerově autě, které pak bylo nalezeno u Hectora Rivery. Ten tvrdí, že Sonyu nezná a že auto našel, že klíčky byly v zapalování. Ke všemu se v kufru vozu najde mrtvola několikanásobně pobodaného 30 letého muže. Horatio s Natálií jsou stále více přesvědčeni, že terčem neměl být Tanninger, ale Sonya. Mrtvý z kufru vozu je identifikován jako Gabriel Servantes. Na policii dorazí jeho malá dcerka Emma s tetou, přičemž dívenka byla svědkem otcovy smrti. Calleigh slibuje dívce, že nebude muset svědčit u soudu. Další šetření vyvrátí Edwardsovo tvrzení, že vraždu spáchal on a Horatio si uvědomuje, že mladíkovo přiznání mělo zastavit hledání Sonyina zabijáka. Horatio se proto spojí se Sonyou a žádá ji, aby se vrátila, že jí hrozí nebezpečí. Hector stále popírá zabití Cervantese a tvrdí, že Sonyu z auta vyhodil. Záznamy z blízké autopůjčovny však dokáží, že lže. Sonya mu klíčky normálně předala a sama si půjčila auto bez GPS s kouřovými skly. Ve chvíli, kdy se zdá, že jediný důkaz spojující Hectora s vraždou Cervantese Ryan kvůli svému předvádění zničil, povšimnou si detektivové Cervantesova tetování. Cervantes chtěl začít žít normální život, patřil však do gangu Los Conejos, kde pro něho toto rozhodnutí bylo totéž co ortel smrti. Šéf gangu nakonec přizná, že pověřil Hectora záležitost vyřešit. Mezitím vyšetřovatelé sledují právníkův mobil, který je dovede do skladiště, kde dojde k přestřelce s teroristy. Sonya však na místě není. Hectorovi se podaří prokázat vinu při přípravě výbuchu elektrárny a ten se poté ke všemu přiznává. Z vraždy Tanningera se nakonec podaří obvinit Larryho Fremonta, který se ještě pokoušel svalit vinu na Abu Nafiho. Překvapením je pak zjištění, že to byl právě Peter Kinkella, kdo poslal k soudu kauci za Sonyu. Doufal totiž, že ji zabijou vlastní lidé. Horatio již tedy ví, kde má Sonyu hledat a jeho předpoklad se potvrdí. Kinkella pozval Sonyu na loď, kde ji hodlá zabít. Horatio ho naštěstí v jeho počínání včas zastaví a Sonyu upozorňuje, že porušuje místem pobytu podmínky kauce. Ta se jen usměje s tím, že až do jednání soudu je volná.

10. Ve službě vlasti

30. října 2008 v 0:48 ♣ 5. série ♣
Dva mladíci Matthew Batra a Derrick Perry objeví na cvičné střelnici mrtvého Timothyho Hickse, který dělal nábor do armády. Podle Alexx Hicks zemřel v důsledku rány do hlavy několik hodin před tím, než ho nechtěně zasáhli mladíci. Poté, co je v těle nalezen ketamín, CSI navštíví vdovu - veterinářku. Ta připustí, že ji manžel o lék žádal. Když vyšetřovatelé chtějí vidět zásoby léků, odvětí jim, že byl dům před několika dny vykraden. Nenávistný dopis zaslaný Hicksovi vede Horatia ke Kevinu Kirbymu, jehož bratra zabili v Iráku. Kevin je přesvědčen, že Hicks zabil jeho bratra při útoku na jejich tábor. Další pátrání se vrací zpět k Mattovi a Derrickovi.

Jak využít pauzu před točením CSI

29. října 2008 v 22:23 ♥ David CARUSO ♥
David CARUSO to ví!!!
Podívejte se sami :)
Zase se mi na něm strašně líbí, že ze sebe umí udělat legraci- to většina herců je do sebe tak zahleděnejch, že se furt staraj hlavně o to, aby na každý fotce vypadali co nejlíp.
Dejvid je prostě něco víc- aspoň pro mě :)

♥♥ Sexy elegán Dejvid ♥♥

29. října 2008 v 18:29 ♥ David CARUSO ♥
Tohle oblečení na něm vypadá úúžasně- strašně ho to omlazuje, vypadá jako by mu bylo 30!!
Měl by to nosit častějš, i když to by se na něj každá ženská vedle který projde určitě nalepila!!! To nechci, jen ať nejdřív přijede do Prahy, pak se uvidí... :D
Je teda fakt krásnej, asi si to vytisknu...




Hůůstej krokodýl!!

28. října 2008 v 12:56
Hustej KROKODÝL - David ???
nebo
gumovej krokodýl ???

... ty nezbytné brýle...

28. října 2008 v 0:29 ♥ David CARUSO ♥
Horatio bez brýlí?? To nikdy!!!

♥ Borec Horďas ♥

28. října 2008 v 0:25 ♥ David CARUSO ♥
Krásnej postoj, krásný tělo...
Pořídil si zase nový hodinky :)


Nejhezčí Miamský muž

27. října 2008 v 0:18 ♥ David CARUSO ♥
A nejen Miamský- řekla bych nej chlap z celýho světa :D