"Point and Shoot" ... David Caruso

Srpen 2008

Exkluzivní video!! Amina a Dave

31. srpna 2008 v 14:16 ♥ David CARUSO ♥
No kdo by nechtěl vidět Dejva s tou jeho bejvalou nádherou!?! Objevila sem video (Closer tv), kde je ještě s Aminou na dovče.. Hraje si tam s digitálem :D A když se mrknete na to, jak si nasazuje brejle, zjistíte, že on tu Horatiovu mimiku vážně nezapře.. Ale je nádhernej.. Ach jo, bejt taky jednou s nim na pláži- a nebo kdekoliv, to je jedno, hlavně s ním !! :(

Dejvův Lexicon Digital

27. srpna 2008 v 13:56 ♥ David CARUSO ♥
Nejdřív se určo mrkněte na tuhle WEBOVKU.
Když si tam postupně kliknete na tyhle značky ( CNET TV | G4TV | L3TV DC | L3TV NL ) , bude se vám v tý dolní televizi přehrávat video. Jsou to hlavně rozhovory o společnosti Lexicon Digital a k čemu slouží a mluví o tom právě hlavně Dejví... :)
Toto je jedno video, které tam uvidíte, nemá ale tak dobrou grafiku, jako na tom officiálu.
A tady jsou podobný rozhovory z YouTube:
No jo.. Náš herec a reprezentant :D
Tady v tom videu si z něj dělaj trochu srandu, ale nádherně se tam směje, je k sežrání!!!

Carusovská pohodička :)

26. srpna 2008 v 13:47 ♥ David CARUSO ♥
Sedět si tam tak vedle něj... A držet si ho za ruku...

David předvádí Horatia

26. srpna 2008 v 13:44 ♥ David CARUSO ♥
Hm.. ten odznak by se mi taky líbil... Ale to už bych asi byla trochu jak blázen... :(

KUK !

26. srpna 2008 v 13:42 ♥ David CARUSO ♥
SÝR !!!
:D

Dave a Anthony hrajou fočus

26. srpna 2008 v 13:40 ♥ David CARUSO ♥
Mít takovej pásek...
... ještě pusu a jde se domů... :D

Sexy Caine

26. srpna 2008 v 13:36 ♥ David CARUSO ♥
... Já ho chci !!!

CSI Miami DVD foto

26. srpna 2008 v 13:32 ▼ Kriminálka MIAMI ▼
Takový dívko mít... Asi si ho pořídim...

Popis 1. dílu 5. série :)

25. srpna 2008 v 16:51 ▼ Kriminálka MIAMI ▼
Šest týdnů po smrti Marisol dostál Horatio svému předsevzetí a společně s Ericem se vydali za Riazem přímo do Brazílie. Horatio doufá, že jeho bratr Raymond mu zločince pomůže najít. Místo toho nalezne Raymonda uprostřed městského pralesa v tak zbědovaném stavu, že krátce nato umírá. Poté zjistí, že Raymondův 14letý syn se nachází ve společnosti Riaze a odmítá se vrátit domů s Horatiem. Vyšetřovatelům se po krátké potyčce podaří Riaze zabít, ale chlapec mezi tím zmizí. Ukáže se, že v tomto případě jde o využívání dětí k pašování drog. Horatiovi se podaří včas zasáhnout a synovce zachránit.Souběžně s tím vyšetřovatelé v Miami pod vedením Calleigh Duquesne řeší případ zavražděné ženy. Zprvu se zdá, že za vším je manžel dotyčné, ale skutečnost je mnohem složitější.
No.. to bude masáč!!!

Dejve, ukaž zuby!! :)

22. srpna 2008 v 12:06 ♥ David CARUSO ♥
♣ Skvělej úsměv!!! ♣
[DC4.JPG]


18. Konec hry (Game Over)

18. srpna 2008 v 13:51 ♣ 3. série ♣
Do auta převážejícího loď najede jiné auto, po srážce se najde na místě tělo muže s řadou tržných ran, kterému chybí pravé chodidlo. V téže době Horatia vyhledá slečna Sára s tím, že shání Tima Speedla. Protože Tim zahynul před několika měsíci ve službě, Horatio si vyslechne Sářin příběh a osobně přebírá celou záležitost. Sára skončila s natáčením erotických filmů a začala nový život s přítelem Matthewem. Ten si je chtěl společně natočit, ale nahrávka se ztratila a Sára se obává, že by se Matthew mohl dozvědět o její minulosti. Horatio začne po nahrávce pátrat a zjišťuje, že to byl právě Matthew, kdo kazetu prodal firmě, která vyráběla všechny předchozí Sářiny filmy a nechává na Matthewovi, zda se Sáře přizná. Zároveň se mu podaří zastavit distribuci oné kazety a získat její originál. Vyšetřování okolo "oběti autonehody" vede do studia Dava Stronga, které se zaměřuje na skateboarding a počítačové hry. Oběť vraždy, Jake, pracoval v této firmě jako betatester, tzn. že vychytával chyby v počítačových hrách. Jake i jeho kolegové trávili v práci často celé dny a firma posílala jejich přítelkyním a manželkám květiny a dárky se vzkazy. K Jakeově přítelkyni se omylem dostala kytice určená pro jinou ženu se vzkazem "od Jakea". Přítelkyni žárlivost a vztek dohnaly až do studia, kde Jaka napadla.

Poslal Aminu k vodě!!

17. srpna 2008 v 12:15 ♥ David CARUSO ♥
No bylo na čase, ale tohle!!!! To už nerozdejchám- má zase náhradu!!! Já se zbláznim!!!!
Já se tady kvůli němu trápim a ten parchant je mění jak ponožky!! Mám vztek!!! Du se voběsit...
Ten ...!!! :(

19. Sex a daně (Sex & Taxes)

17. srpna 2008 v 1:47 ♣ 3. série ♣
Na jachtě je zastřelen muž a střelec, Jason Whitley, se sám přihlásí s tím, že mu oběť chtěla ukrást jachtu. Posléze se ukáže, že se nejednalo o zloděje, ale o vymahače, a vynořují se otázky, zda neměl Whitley problémy se splácením. Ačkoliv Whitley ukazuje zraněnou nohu, Horatio se domnívá, že lže a že se postřelil sám, a to mu poté i dokáže. Další oběť, opět z finančního úřadu, Simon Bremmer, je zabit v průběhu výslechu Whitleyho. V jeho kanceláři se zjistí, že ho někdo pomalu trávil thaliem a najde se i řada nenávistných dopisů. Ty detektivy dovedou k Russellovi Edgovi a jeho bývalé manželce. Té se nelíbilo rozvodové vypořádání a sebrala Russelovi jeho rollse-royce, kterého ukryl před finančním úřadem. Tvrdí však, že Simona nezabila. Dalším podezřelým je Karl Dawson, vdovec a otec dvou synů, který dluží Finančnímu úřadu milión dolarů.

20. Vražedné rande

16. srpna 2008 v 0:33 ♣ 3. série ♣
(Killer Date)
V brzkých ranních hodinách je v nočním podniku udušena polštářem mladá žena Kim. Společně se svou přítelkyní Noele se živily jako doprovod, doprovázely muže a představovaly je ženám. Vyšetřovatelé se tedy zprvu zaměří na jejich klienty i na kolegyni Noele. Zkouška DNA a fakt, že Valera omylem dala DNA oběti znásilnění do kriminální databáze, je dovede ke Gabriele Marineli. Je jí však třeba zločin dokázat. Ukáže se, že Kim seznámila Gabrielu se Scottem Brownem, podezřelým z Gabrielina znásilnění, případ však nešel ani k soudu, neboť vše bylo chápáno jako rande a znásilnění by bylo velmi těžké prokázat. Gabriela chtěla svým činem zabránit dalšímu neštěstí. Erik má problém, neboť při zábavě s neznámou dívkou ztratil služební odznak. Na radu Horatia ztrátu nahlásí a pátrá dál po dívce. Mezitím je zastřelen člověk a pachatel se prokáže Erikovým služebním odznakem. Erikovi se konečně podaří najít onu dívku a ta se mu přizná, že se odznak z jejího bytu ztratil a jediný, kdo tam měl přístup, byl její bratr.

21. Tři výstřely

15. srpna 2008 v 0:20 ♣ 3. série ♣
(Recoil)
Před soudem má být projednáván případ zneužívání dítěte. Brad Manning, otec dítěte, si i přes zákaz stýkat se s dítětem vzal Amy ze školy, na kalhotkách děvčete se poté našla krev. V tutéž dobu se řeší i případ Billa Keelera, který spadl ze šestnáctého patra. Je jasné, že mu někdo pomohl a první podezření padá na jeho souseda. Postupně vycházejí najevo další skutečnosti. Brad Manning nebyl biologickým otcem Amy, přesto trvá na svém a ani tento fakt ho v jeho snahách neodradí. Matka Cherry má záznamy v policejní databázi za podvody, vydírání i únos a na svých internetových stránkách nabízí sebe i s Amy. Bill Keeler je registrován jako sexuální deviant a shodou náhod se prokáže, že krev na spodním prádle Amy Menningové patří Keelerovi. Cherry se přiznává ke svému vztahu s Keelerem, odmítá však, že by zneužíval Amy. Začíná být jasné, že Manning se rozhodl "svou dcerku" bránit a vyhodil Keelera z okna. Další měla být na řadě Cherry. Horatio se pokusí Manninga v jeho počínání zastavit, nešťastně ho však před budovou soudu zastřelí. Zraněna je rovněž Cherry, ovšem na tu střílel někdo třetí. Stopy vedou k Vincentovi, k jedné z obětí Cherry, neboť ho připravila o velké peníze. Důvod střelby byl však jiný...

Pokus o zabití Davida Carusa !?!

14. srpna 2008 v 17:04 ♥ David CARUSO ♥
No.. ten článek mluví jasně... Hlavně aby sme o Dejva nepřišli!!!


DC v Itálii

13. srpna 2008 v 18:36 ♥ David CARUSO ♥
Že by to bylo neplánované focení?? Pro Dejva určitě!!!
Je to kráva ta jeho a on by jí už měl konečně pustit k vodě- má z ní chudák opar!! :))
Má kráásný džíny a hlavně nohy... :D
..kráva vyjevená!!!
[G21322319622479_13.jpg]