"Point and Shoot" ... David Caruso

Duben 2008

Caine vs Cruz

30. dubna 2008 v 14:29 ♥ David CARUSO ♥
Už od první chvíle, kdy sem Cruze viděla v díle, kde byl po prvé sem ho nesnášela- nevim proč.. ale prostě mi neseděl.. (možná to bylo tim, že plivnul na Hordu.. parchant) No, stejně vyhrál Horí :D v tom mu žádnej Clavo Cruz nezabrání :)

Pro fandy Lt. Cainea

30. dubna 2008 v 14:26 ♥ David CARUSO ♥
NEMÁM SLOV!!! Horatio vypadá nanejvejš na 40!!!

3. Prey/ Kořist

30. dubna 2008 v 14:15 ♣ 4. série ♣
Kamarádka dívky nahlásí zmizení své přítelkyně. Zanedlouho je nalezen její vůz, který měla pronajatý. V něm policisté objeví sledovací kameru. Brzy zjistí, že dívku sledoval na jejím výletě její nevlastní otec. Ona se cítila takřka dospělá a výstup, který jí on udělal, způsobil to, že se skutečně doslova spustila. S kamarádkou pokračovaly v divokém večírku, který bohužel skončil její smrtí. Policisté totiž najdou její tělo pohozené v blízkém parku. Jeden z mladíků ji znásilnil a uškrtil. Ač se zdá usvědčit vraha takřka nemožné, každý z mladíků svaluje vinu na toho druhého, policistům pomůže vzorek vody z postřikovacího systému v parku. Vrah má tuto uschlou vodu v podobě skvrn na své košili. A k jeho smůle má tato voda skutečně specifické složení.
To byl nádhernej konec... Kdyby jste někdo měl ten song, co byl na konci týhle epizody, nebo aspoň věděl její název, dejte mi plís echo- strašně se mi líbila, ale nemůžu jí nikde najít :(

4. 48 Hours To Life/ 48 hodin života

30. dubna 2008 v 14:02 ♣ 4. série ♣
Černošský mladík je chycen při útěku z místa činu vraždy. Mladík má na sobě zakrvácené šaty a žena leží zastřelená na podlaze své jachty. I když se vše zdá jasné, Horatio není s okolnostmi nálezu spokojený. Mladík se však přiznává a je převezen do věznice, kde se stane sexuální obětí. Horatio a jeho tým při prohledávání místa činu zjistí, že žena musela být zabita ve chvíli, kdy byla loď v pohybu. Podaří se jim také zjistit, že žena se rozváděla s manželem a že se rozhodla loď prodat. Jejími vrahy byli zřejmě kupci, mladý muž a žena. Díky výpisu z telefonu není těžké je najít. Mladík se přizná, že na ženu stříleli. Znamená to, že původně obviněný černošských mladík může být propuštěn, Jenže mezitím ve věznici vypukla vzpoura, po jejímž potlačení byl chlapec nalezen v uzavřené cele s mrtvolou spoluvězně. Patoložka Alex, hlásí Horatiovi, že mrtvá z lodi nezemřela v důsledku střelných zranění, nýbrž že byla udušena. A právě krevní stopy nakonec spolehlivě vedou k manželovi.
No, musíte uznat, že vidět Horatia za mřížema v CSI- to se jen tak nevidí :D


Zasněný pohled Horatia Cainea

29. dubna 2008 v 0:00 ♥ David CARUSO ♥
▼ Nechápu, jak se někomu může nelíbit... Fakt ne... ▼

Davča s Anthonym na pikniku :))

28. dubna 2008 v 18:46 ♥ David CARUSO ♥
Hm... To je starostlivej TAŤKA!! :D
David_caruso_041208_05_cbb

Davidův "životopis" (v angličtině)

28. dubna 2008 v 18:33 ♥ David CARUSO ♥
Birth name: David Caruso
Date of birth: 7 January 1956
Place of birth: Forest Hills, New York, USA
Nickname: Dave
Height: 5' 11½" (1.82 m)
Spouse: Margaret Buckley (4 May 1996 - 14 August 2005) (divorced), Rachel Ticotin (1984 - 1987) (divorced) 1 child, Cheri Maugans (30 March 1979 - 21 February 1984) (divorced).
Caruso was born in the New York City neighborhood of Forest Hills, Queens.
Daughter, Greta, born the 1st June 1984, with Rachel Ticotin. Currently attends Yale University.
His father was a newspaper editor and his mother was a librarian.
Graduated from Archbishop Molloy High School in Briarwood, Queens, New York
David Caruso went to Archbishop Malloy High School, a Catholic school in Queens.
Is co-owner of Steam, an upscale clothing and home furnishings store in South Miami, Florida.
He earned an emmy nomination for his role as Det. John Kelly in NYPD Blue.
His father is Italian, his mother is Irish.
Sister Joyce Caruso. produces Fox News in New York; born c. 1957.
1983 Made TV series debut as recruit Rusty Berger on the short-lived NBC drama, "For Love and Honor"
Caruso's first nationwide appearance was in a coffee commercial in the mid 1970s; he played a stockboy in Margaret Hamilton's general store.
1990 Second-billed (behind Christopher Walken) in Ferrara's "The King of New York"
He was cast as "Archie Andrews" in a 1976 pilot based on the "Archie" comic strip, but did not work out. He was replaced before shooting began by Dennis Bowen.
Reportedly paid $2 million for his role in "Jade", a box-office failure
Caruso was spoofed in the first episode of South Park, when Kyle told his little brother Ike to do his impression of David Caruso's career, and Ike jumped out of a spaceship and fell to the Earth saying "It's my turn!"
Has had more success as a TV actor than a movie actor. He was a popular cast member of "NYPD Blue" (1993), then quit that show to become a movie actor. After a series of unsuccessful movies, he joined the cast of "CSI: Miami" (2002), which shot him back into stardom.
Companion Paris Papiro. together from c. 1988 to 1994; born c. 1963; filed an $8 million palimony suit after they split up; lawsuit settled in July 1995
He was the first choice to play "Archie Andrews" in the television show based on the comic strip "Archie," but it didn't work out. He was replaced before shooting began.
David Caruso had a resurgance in popularity after CSI: Miami became popular, saying "For somebody who fell to the place that I fell in terms of unemployment and a damaged reputation, the fact that this town was willing to give me another chance is incredible."
David has been known for his arrogance. On leaving NYPD Blue, he said "NYPD Blue will not be successful when I leave."
He once worked for a police department, standing in lineups for $25.
David Caruso won a Golden Globe Award in 1994 for Best Actor in a Drama Series for his role as Det. John Kelly on 'NYPD Blue'.
Son Marquez Anthony born on 15 September 2005 (mother is girlfriend Liza Marquez).
Has one child with second wife, actress Rachel Ticotin. The two are now divorced.
Caruso moved to Miami before he was cast as Horatio Caine in CSI: Miami.
David about the upcoming fifth season of CSI: Miami: We're about to depart on an entirely new storyline next season, It's very interesting. We are literally taking the show to another level. We are expanding our horizons.

S doutníkem

28. dubna 2008 v 18:29 ♥ David CARUSO ♥
Achjo, no jo- pan neodolatelnej...

Fotečka Dejvíka :D

28. dubna 2008 v 18:28 ♥ David CARUSO ♥
Je tak sladkej!!!

Konec manželství kvůli nevěrám

26. dubna 2008 v 13:59 ♥ David CARUSO ♥
No je fakt, že David je prostě sukničkář- to mu už asi nikdo neodepře.
A hlavně kůli jeho nevěrám skončili tři manželství. Mně to ale neodradí a sem do něj blázen dál.. :D
"Mně se prostě ženy líbí a to se manželkám obvykle nelíbí," říká David, který si na nezájem něžného pohlaví rozhodně nemůže stěžovat. Ostatně rozváděl se kvůli nevěrám a kdoví, jak dopadne jeho nejnovější svazek. Zatím se sice Caruso do ženitby s přítelkyní LIZOU MARQUEZ nehrne, ale už spolu mají ročního synka Anthonyho a také obchod s oblečením a nábytkem v Miami, kde se usadili.
Temperamentní povaha mu způsobila už nejeden malér, ale zároveň podtrhuje jeho kouzlo osobnosti. Má s ním úspěch nejen při natáčení neobyčejně populárního amerického seriálu Kriminálka Miami, ale také u žen, přestože Caruso hollywoodskému ideálu krásy rozhodně neodpovídá. Zatím byl ženatý třikrát, z druhého manželství má dvaadvacetiletou dceru Gretu, která studuje na univerzitě Yale, ale v žádném svazku nevydržel dlouho.
No, co na to říkáte??

5. Three-Way/ Trojitá vražda

26. dubna 2008 v 13:41 ♣ 4. série ♣
Před velkým hotelem je nalezena mrtvola mladého zaměstnance, který měl na starosti péči o hotelový bazén. Začíná vyšetřování, které je trochu jiné. Horatio totiž od svého šéfa obdrží požadavek, aby každý z členů jeho týmu vyšetřování vedl více méně za sebe a aby Horatio do jejich práce moc nezasahoval. Calleigh tak dojde k jinému závěru než Erik a Ryan. je zajímavé, že dvě ženy z hotelu jsou ochotné se k vraždě mladíka přiznat. Horatio má však konečné výsledky pitvy a ty oznamují, že vrahem musel být muž.
NEJhezčí věta: Frank: Horatio, chce s tebou mluvit šéf, posílá pro tebe vůz.
Horatio: Eeeh Franku, myslim, že trefim sám.
- Jinak v tomhle dílu moc času Horatio nepobyl- byl tam celkem asi 3 minuty... Možná ani to ne :D

6. Under suspicion/ V podezření

26. dubna 2008 v 13:20 ♣ 4. série ♣
Tentokrát se v roli obviněného ocitne sám Horatio. Při autonehodě spadne do vody auto se dvěma dívkami, které vůz řídily. Naštěstí jsou obě v pořádku. Při záchranných pracích je však objevena mrtvola mladé ženy. Horatio ji zná, je to jeho současná přítelkyně. Díky svému spojení s mrtvou dočasně rezignuje, chce po svých podřízených, aby ho vyšetřovali jako běžného občana. Brzy se zjistí, že vražda bude odplatou zločince, kterého Horatio před deseti lety dopadl po vraždě rodičů malé holčičky. Tým musí dokázat, že Horatio ženu nezabil. To se sice podaří, v důsledku okolností je však zločinec zatčen s ohledem na jinou vraždu, kterou měl spáchat v Orlandu. K Horatiovu zděšení je však zločinec propuštěn soudcem, který se chtěl Horatiovi pomstít a důkazy neuznal.
NEJhezčí část:
Nádhernej díl, nemůžu si ho vynachválit, ale bylo mi Horíska líto :(
- Neskrývaná ZLOST

7. Felony Flight/ Pachatel na útěku

25. dubna 2008 v 15:57 ♣ 4. série ♣
Parta mladých lidí při své projížďce vidí padat letadlo. Otočí auto a jede obětem na pomoc. Z letadla však vystoupí nezraněný vězeň a všechny čtyři studenty zastřelí. Společně pak s jiným vězněm prchnou z místa autem studentů. Horatio se se svým týmem dostaví na místo a skutečně zjistí, že vrahem je právě jeden z vězňů. Potvrdí se i Horatiovo podezření, že se jedná o Dariuse, vraha, se kterým už měl tu čest. Delko zjistí také, jakým způsobem vězni způsobili poruchu na letadle. Druhý z vězňů poškodil chladící systém. Z pásky, která byla pořízena při Dariusově posledním výslechu, také pochopí, že vězeň byl vezen zpět do Miami ukázat místo, kde měl zabít a zakopat jednu ze svých obětí. Do Miami přijíždí z New Yorku detektiv Mac Taylor, který se v New Yorku podílel na Dariusově zatčení a uvěznění, aby poručíku Horatiu Caineovi pomohl s hledáním vraha. Detektivové se pak zaměří na rodinu zavražděné a na okolnosti, při kterých měla žena zmizet. Mezitím však Darius vraždí i v universitním městečku. Od jedné z dívek, která se před vrahem dokázala ukrýt, se policisté dozvědí, že vrah se snaží najít její kamarádku Alexu. Když se policisté dostaví do jezdeckého klubu, kde se má dívka nacházet, zjistí, že je Darius předběhl a dívku unesl. Z nahraného vzkazu, který dívka zanechala na záznamníku, detektivové zjistí, že vrah i jeho rukojmí jsou už v New Yorku. Tam se detektivové za nimi vydávají.

Felony Flight (pokračování s New Yorskou kriminálkou)

25. dubna 2008 v 15:03 ♣ 4. série ♣
Dobrej díl, jenom škoda tý změny Horatiova hlasu..

8. Nailed/ Přibitý

23. dubna 2008 v 13:13 ♣ 4. série ♣
Tentokrát se obětí stane Wolfe. V rozestavěném domě je nalezena žena zastřelená nastřelovací pistolí na hřebíky. Před policisty se otevírá neutěšený příběh rozvádějícího se páru. Zprvu vše nasvědčuje, že šlo o vraždu v afektu, a že vrahem byl manžel. Jenže ten má alibi. Když se Wolfe vrací na místo, zjistí, že by v kauze mohl být zapleten i dělník, který pracoval na rekonstrukci domu. Muž byl už v minulosti pro vraždu vyšetřován. Wolfe vstoupí do jeho přívěsu a je postřelen hřebíkem. Delko, za něhož byl Wolfe v práci, jeho zoufalé volání o pomoc uslyší a díky své zběsilé jízdě do nemocnice ho zachrání. Další vyšetřování odhalí, že žena, která se stala obětí, si dělníka chtěla najmout na manželovu vraždu. Jenže poté ho překvapila požadavkem, aby zabil ji tak, aby vina padla na jejího manžela. On to odmítl. Jejich rozhovor uslyšel její syn...

Video+ song z dílu krev ve vodě

21. dubna 2008 v 13:38 ▼ Kriminálka MIAMI ▼
Na konci toho dílu byla skvělá písnička, že jo??? Já sem z ní pryč, nevim, proč... :DSÝÝÝR!!!

16. dubna 2008 v 19:09 ♥ David CARUSO ♥
Davča s ňákym fandou... :D